Hidden 23.17
Hidden 23.17 är en LED-profil som spacklas in i tak.
Montering
Aluminiumprofilen monteras med hjälp av genomgående skruv.
.
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Vit |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 53,2mm |
| Höjd | 20,6mm |
Övrig teknisk data
| maxlangd | 4050mm |
| Max bredd LED-stripe | 20mm |
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Infällnadsbredd | 23,2mm |
| link_diffusor | 47694 |
