Fixed D.35 Surface
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Svart Vit |
Elektrisk data
| Effekt | 4W |
| drivdon | Dimbar DALI Fasdimbar |
Ljusteknisk data
| Färgåtergivning (CRI / RA) | 97 |
| Färgtemperatur | 2700K 3000K 4000K Tunable White 2700-6500K Tunable White 1800-4000K |
| Spridningsvinkel | 18º 30º 50º |
Mått
| Diameter - Armaturhus | 35mm |
Övrig teknisk data
| Dimbar | Ja, Fasdim (triac) |
| lumen | 360lm |
| Längd - Armaturhus | 80mm |
| langd_arm | 30mm |
