Surface Wall 32.15
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
Mått
| Bredd | 15.4mm |
| Höjd | 32mm |
Övrig teknisk data
| maxlangd | 4050mm |
| diffusor brandklass | Ja. enligt SS-EN 60695-2-11 |
| Diffusor Material | PMMA - Polymetylmetakrylat (Akrylplast) |
| Diffusor Temperaturområde | +70ºC |
| Diffusor Min temp | -20ºC |
| Passande diffusor | C Click |
| diffusor uv | Ja |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 Svart: RAL9005 Vit: RAL9003 |
| Garanti | 5 år |
| Max bredd LED-stripe | 10mm |
