Surface Bend 13.08
Produktdata
Mått
| Bredd | 13mm |
| Höjd | 8mm |
Övrig teknisk data
| Max bredd LED-stripe | 10mm |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 |
| Montering / Installation | Dubbelhäftande tejp | Genomgående skruv (måste försänkas) | Montagelim |
| link_diffusor | 64092 |
| link_endcap | 64093 |
| link_tejp | 52675 |
| maxlangd | 3000mm |
