Hidden Wall 12.40
Hidden Wall 12.40 för inspacklat montage mot vägg. Monteras mot gips som är minst 12.5mm tjock.
Montering
Aluminiumprofilen monteras med hjälp av genomgående skruv.
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 12.6mm |
| Längd | 500mm | 1000mm | 2000mm | 3000mm | 4050mm |
| Höjd | 38,6mm |
Övrig teknisk data
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Diffusor | Utan diffusor | Klar | Opal |
| Passande diffusor | A | C2 Click |
| Färgkod | Anodiserad C-0 |
| Garanti | 5 år |
| Max bredd LED-stripe | 10mm |
| Infällnadsdjup | 11,6mm |
| link_diffusor | 47684 |
