T-profil 33.13
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 44.4mm |
| Höjd | 13mm |
Övrig teknisk data
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Diffusor | Utan diffusor Klar Opal Svart |
| Typ av montageclips | Typ U9 |
| Montering / Installation | Montageclips Montagefjäder Montagelim |
| Max bredd LED-stripe | 31mm |
| Garanti | 5 år |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 Svart: RAL9005 Vit: RAL9003 |
| Passande diffusor | C9 Click |
| Infällnadsdjup | 14mm |
| maxlangd | 4050mm |
