U-profil 16.16
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
Mått
| Bredd | 16mm |
| Höjd | 16mm |
Övrig teknisk data
| Max bredd LED-stripe | 12mm |
| link_clips | 47703 |
| link_diffusor | 47520 |
| link_endcap | 61723 |
| maxlangd | 4050mm |
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
| Bredd | 16mm |
| Höjd | 16mm |
| Max bredd LED-stripe | 12mm |
| link_clips | 47703 |
| link_diffusor | 47520 |
| link_endcap | 61723 |
| maxlangd | 4050mm |