T-profil 22.12 Asym
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 30mm |
| Höjd | 11,7mm |
Övrig teknisk data
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Typ av montageclips | Typ T Typ Y |
| Montering / Installation | Montageclips |
| Max bredd LED-stripe | 14mm |
| Garanti | 5 år |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 Svart: RAL9005 Vit: RAL9003 |
| Passande diffusor | F Click |
| Infällnadsdjup | 12,5mm |
| maxlangd | 4050mm |
