T-profil 23.19
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium | Svart | Vit |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 30mm |
| Höjd | 19,5mm |
Övrig teknisk data
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Typ av montageclips | Typ U7 |
| Montering / Installation | Montageclips | Montagefjäder | Montagelim |
| Max bredd LED-stripe | 20mm |
| Garanti | 5 år |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 | Svart: RAL9005 | Vit: RAL9003 |
| Passande diffusor | F Click |
| Infällnadsdjup | 22mm |
| maxlangd | 4050mm |
