T-profil 33.42 Round
Produktdata
Material & kulör
| Kulör | Aluminium Svart Vit |
Certifikat & godkännanden
| IP-klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 44,4mm |
Övrig teknisk data
| Material | Aluminium, strängsprutad |
| Montering / Installation | Montageclips Montagefjäder Montagelim |
| Max bredd LED-stripe | 31mm |
| Färgkod | Aluminium: Anodiserad C-0 Svart: RAL9005 Vit: RAL9003 |
| maxlangd | 4050mm |
